Ovládejte svůj dům chytře

Lomax je jednička na trhu, která Vám přináší špičkovou kvalitu a design.

Neustále se snažíme o to, abyste se ve svém domě cítili bezpečně, pohodlně, zkrátka jako doma. Proto přichází nový systém Connexoon. Ovládejte s ním venkovní žaluzie a rolety tak snadno, jako nikdy předtím. Stačí vám jediné - mít chytrý telefon!

Můžete mít  tak svůj  dům vždy na dosah ruky! Ovládejte Váš domov CHYTŘE, jednoduše a ...odkud chcete !chytry-dum

Při zakoupení předokenních rolet nebo venkovních žaluzií v počtu 5 a více kusů s motorem Somfy iO (Somfy Oximo iO / Somfy RS 100 iO / Somfy RS 100 iO Hybrid) získáváte Somfy Connexoon® Window (jedna aplikace) ZDARMA.

(V případě, že zákazník objedná komplexnější systém SOMFY Tahoma, bude mu cena za Connexoon z objednávky odečtena.)

somfy ovladanichatre

Connexoon® Window vám umožní centrálně ovládat a programovat předokenní rolety nebo venkovní žaluzie v prostředí Vašeho domova, a to díky připojení k internetu.
K těmto funkcím máte přístup pomocí aplikací Connexoon® Window na Vašem smartphonu (iOS / Android), takže můžete ovládat stínění odkudkoli.

Akce platí pro objednávky uzavřené do 31. 3. 2018

LOMAX je stabilní česká firma s tradicí 25 let a statisíci spokojených zákazníků. Výrobky ušijeme na míru Vašeho domu a dokonale vyladíme dle Vašich představ.

Využijte naši akční nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace! Volejte zdarma 800 100 372 nebo stačí odeslat potávku a naši technici Vás budou do dvou pracovních dnů kontaktovat. Můžete taky navštívit některého z našich autorizovaných prodejců  po celé ČR.

Uvidíte, že naše kvalitní produkty vlastní české výroby vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů a jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

Rozumím
###message